| anndreeaac1999 a întrebat:

Hei, am si eu o întrebare, acum 1 săptămâna am luat niste pastile pentru stomac( am avut un microb, etc) trebuia sa iau 3 pastile (antibiotice) Inca mai iau ceva de dizolvat in apa, eu inainte de tratament aveam in jur de 44, 5 de kg acum am 47, am uitat sa zic ca am 14 ani si 1, 56-57, e normal? Ce parere aveti? Ce ar trebui sa fac? Va rog răspundeți

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Nirvanaaa a răspuns:

La 14 ani si la 1, 56 as zice ca e normal sa ai 47 de kilograme.Te-ai uitat pe prospect? Poate este de la medicament.

| anndreeaac1999 explică (pentru Nirvanaaa):

Nu m-am uitat si am aruncat si cutiile, dar din cate stiu erau anti-inflamatorii, nu stiu...

| Nirvanaaa a răspuns (pentru anndreeaac1999):

Orice medicament poate avea reactii adverse cat se poate de ciudate.Ma gandesc ca asta e reactia organismului la medicament