| Stefy1410 a întrebat:

Hei buna! As vrea sa imi ajut cea mai buna prietena. E destul de. rusinos ca sa zic asa. Va cer sfatul! Mi-a spus ca de cateva zile i-au aparut niste bubite rosii unele care par ca niste cosuri in zona genitala. Nu am intrebat-o exact unde pentru ca nu sunt genul ca sa vreau detalii. Ce poate fi? Chiar vreau sa o ajut! Va rog, cu seriozitate. Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Astaeparereamea a răspuns:

Incerca sa scrii pe google iritatii in zona genitala si acolo te poti informa mai mult, dar trebuie sa-ti spuna din ce cauza, poate sa fie si de la epilare