| CosminutzaA a întrebat:

Hei de 2 zile ma doare ingrozitor stomacul dar acum a coborat mai jos si ma doare in zona buricului si nu mi-a venit menstruatia imi puteti spune de ce ma doare. am 13 ani

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Vezi sa nu ai apendicita... daca te doare spre dreapta... durerile menstruale sunt in spate, la baza spatelui adica in zona salelelor si in fata joos unde sunt ovarele.

| OdetteSs0000 a răspuns:

Du-te la medic

| alexuta13pe a răspuns:

Poate trebuie sa iti vina, da-mi idd tauhappy

| adinamarin243 a răspuns:

Poate esti in perioada cand trebuie sa iti vina big grin