| PuiPiu a întrebat:

Hei. De cateva luni (2-3) iubitul meu are multe gaze, uneori diaree si alte ori constipatie, mananca destul de sanatos, nu i-am schimbat alimentatia. Stiti ce are? Trebuie sa mergem la doctor? Am intrebat aici pentru ca nu vreau sa mergem in perioada asta ca na..corona

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mergi la doctor! Pe aici nu sunt doctori, iar aia cu motivul "Coronavirus" este o aiureala. Coronavirusul il poti lua si de pe strada. Eu am fost internat 5 zile in aprilie si n-am patit nimic.

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Poate ca nu si-a schimbat alimentatia dar stresul provocat de coronavirus si interzicerea iesilor, ar putea avea si un astfel de efect asupra organismului. Ar trebui sa lasati deoparte frica de virus si sa mergeti la un doctor. El e cel mai in masura sa puna un diagnostic corect.