| ariamont a întrebat:

Hei happy
De cateva zile am pe maini,picioare si coapse niste brobonele, sunt aseamanatoatoare cu niste cosuri mici. Precizez ca nu e de la depilat. Aveti idee de la ce ar putea fi? Multumesc happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| narutoo a răspuns:

Daca te mananca poate fi alergie!

| ariamont explică (pentru narutoo):

Nu,nu ma mananca, dar ma enerveaza cand le vad.