| Anonim97695333thf a întrebat:

Hei, de ceva timp ma doare capul, adica ma doare 2 sau 3 secunde ma lasa si dupa ma ia iar dupa 30 de min sau o ora si nu ma doare niciodata in acelasi loc. Ma refer ca o data ma doare in stanga o data in dreapta, o data in fata sau in spate. Tin sa precizez ca tatal meu are o tumoare pe creier dar a facut o dupa ce m-am nascut eu la vreo 8 ani deci nu cred ca are cum sa se mosteneasca. Eu inca cred ca poate fi de la oboseala deoarece ma culc pe la 5 dimineata si nu dorm mai mult de 6 ore dar o sa incerc sa dorm 8 ore. Voi ce ziceti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Anaasstasssssiaa a răspuns:

Buna! Părerea mea este ca ori de la oboseala, ori ai probleme cu vederea, dar asta nu poți constata de unul singur, trebuie sa mergi la un control oftalmologic, am pățit la fel, iar acum port ochelari. Încearcă sa te odihnești mult mai bine, creierul se odihnește cel mai bine la ora 23:00. Multă sănătate!