| Andreeea7 a întrebat:

Hei! Este adevărat ca doar după contact sexual poți sa îți mărești fundul prin exerciții? Sau poți și "virgina"? Și in cât timp se vad rezultatele la adolescentele de 15-16 ani? Dar la femeile de 20-25ani?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Fundul, la unele femei, se mareste dupa nastere. Exercitiile doar tonifica muschii fundului. Functie de cat de bine ii lucrezi.

9 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

In clasa a 9 a, nimeni nu vrea fund mare (ai timp mai incolo, peste vreo două'j de ani să reiei tema)

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

N-ai absolut nicio logica. Lasa naibii fundul si pune-te sa citesti o carte.

| Andreeea7 explică (pentru supadeceapa):

Pune-te tu sa citești, ca vad ca ești cam inapoiat(a) cu gândirea!winking

| suntserios a răspuns (pentru Andreeea7):

Serios, pui o întrebare atât de mediocra și de rasul curcilor și îți permiți sa te iei de alții care rad de tine?

| Andreeea7 explică (pentru suntserios):

Ce ții se pare mediocru? Ca vorbesc de "fund"? Doamne mare ti-e grădina! Nu știu ce ții se pare tie amuzant când auzi astfel de întrebări, adica asa sunt unii romani, penibil și necivilizati. Eu cred ca aici poți pune ce întrebări vrei, și nu am întrebat ceva vulgar sau ieșit din comun. Dacă tu ești o persoana frustrata și cretina, nu ar trebui sa îmi comentezi mie și să-ți vezi de treaba ta ca persoanele ca tine sunt terminate rău.

| supadeceapa a răspuns (pentru Andreeea7):

Ce anume ma face inapoiata? laughing))))
Faptul ca nu tu nu stii cum iti functioneaza corpul la 16 ani? Ai chiulit de la orele de biologie?
Daca o sa deschizi o carte peste un timp o sa revii la intrebarea asta si o sa-ti dai seama de ce este lipsita de logica.

Stii cum suna intrebarea ta?
''Daca mananc mere, imi creste nasul?''

Si mai lasa textele despre frustrare, ca tu esti aici disperata ca n-ai fund rolling on the floor.

| suntserios a răspuns (pentru Andreeea7):

Este adevărat ca doar după contact sexual poți sa îți mărești fundul

Mai citește odată, de 2, 3... 789 ori. Cat ai nevoi. Pe uram ai sa vezi ce întrebare ai pus

| Stropdeploaie a răspuns:

Alergatul pe scari mareste fundul~~!

| User23434 a răspuns:

Stai sa vezi peste vreo 10 ani cand o sa nasti, o sa te ingrasi si o sa-ti creasca fundul ce ai sa-ti doresti sa ai din nou unul mic. La ce va trebuie?