| Ungureanu_Andreea_2000_gx26 a întrebat:

Hei in legatura cu dieta Dukan...imi poti spune cateva retete sau ce sa mananc dimineata, la pranz si seara?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Blood_8663 a răspuns:

Piept de pui fiert fara sare, legume multe, fructe dar nu multe contin si ele destule zaharuru cel putin 2 l de apa. Deci salate in general carne de pui sau vaca, iaurturi chiar

| Ungureanu_Andreea_2000_gx26 explică:

Ok...si la scoala cam ce imi ppot cumpara de pachet.dar ceva care sa ma satur