| Irina009 a întrebat:

Hei, la dieta rina din cele 4 grupuri in care pot manca (sau nu pot manca ) la micul dejun cereale( ovaz, fructe uscate, seminte, migdale etc) si fructe ( banane afine capsuni etc) si care sunt orele meselor fixe

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ti-am mai raspuns si ti-am zis sa nu tii prostii de diete care doar te frustreaza si dupa pui rapid la loc, ci doar sa elimini alimentele nesanatoase si sa faci miscare. E mult mai usor decat o dieta. Iar referitor la ore, ti le stabilesti tu in functie de programul personal.

| peperonies a răspuns:

Cerealele ingrase. daca esti gras, fructele iti fac mai mult rau decat bine.

| Moon1997 a răspuns:

Nu ma pricep la asta dar am vazut pe profilul tau ca ai intrebari doar despre dieta.of fetele astea laughing daca esti cea din poza atati bine nu te mai strofoca

| catineanu33 a răspuns:

Ai o dieta perfecta care te va scapa de eventuali Hemoroizi