| gingergirl1 a întrebat:

Hei...m-am intors de la mare acum 3 zile si am observat niste pete maronii[micute] ca mi-au aparut pe față sad
Vreau si eu sa stiu ce pot face pt a imi disparea...e nevoie de "interventia " unui dermatolog?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MirunaSunrise a răspuns:

Ce fel de pete? Nu cumva sunt pistrui? Poti incerca o crema de albire a tenului, aceasta crema aplaneaza aceste pete maronii. Gasesti la plafar pe baza de lamaie si nu numai, foloseste si o crema cu factor de protectie ridicat cat folosesti crema. Razele acestea sunt nocive chiar si pentru cel mai perfect ten.