| Kiduuxz a întrebat:

Hei, pisica mea a primit o injectie acum 10 ore in piciorul din spate si inca nu il foloseste, il taraste dupa ea. Ce pot face? e normal?

Răspuns Câştigător
| Zorn a răspuns:

Nasol. Asa fac pisicile cand isi agata picioarele pe undeva, trag cat pot, pana se ranesc. Eu zic ca isi revine in maxim o saptamana. Sper sa fie ok.

5 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Întreabă medicul ca nu știm ce i-a facut.
Cel mai posibil a atins un nerv și aia e.

| RobertMoon a răspuns:

Probabil a atins o vena sau s-a format un cheag care nu permite circulația sângelui corespunzătoare, are laba rece?

| Digikey a răspuns:

Daca faci reclamatie o sa primesti alta pisica un stare de functionare.

| Zorn a răspuns:

Poate injectia nu a fost facuta cum trebuie si o doare locul respectiv. Sigur nu s-a inflamat? Daca nu isi revine trebuie sa contactezi veterinarul ca sa il intrebi daca lucrul asta e normal ca efect al injectiei facute.

| Kiduuxz explică (pentru Zorn):

Aparent injectiile au fost facute in celalalt picior, iar la cel afectat are tendonul intins :/ cred ca s-a agatat de cușca in care am transportat o
sper sa isi revina curand

| Zorn a răspuns (pentru Kiduuxz):

Nasol. Asa fac pisicile cand isi agata picioarele pe undeva, trag cat pot, pana se ranesc. Eu zic ca isi revine in maxim o saptamana. Sper sa fie ok.