| anonim_4396 a întrebat:

Hei!

S-a mai confruntat cineva cu cistita? Eu am luat vreo 3 luni cystone plus 2 cutii de urisan GR si acum încă mai simt un pic disconfort după urinare plus nevoie de a urina frecvent plus simt ca nu am urinat tot.
Psihic ma frământă tare problema.

Rog sa raspunda doar cei ce au trecut prin asta.

Mulțumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Mergi al o consultatie la urolog, pentru ca problema ta nu este o banala cistita ci ceva mai grav, odata ce nu a trecut cu urisan pana acum.