| Adi_Achelaritei_2000 a întrebat:

Hei salut.Am pe nas o pată de 1 cm de cicatrice ..Cum pot scapa de ea? Trebuie să se inalbeasca si nu se mai cunoaște. E bună crema de Aloe Vara?.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Nu, intreaba farmacistul daca o solutie gen cicatridina te poate ajuta (zic gen pentru ca mai sunt si altele).
Pe de alta parte trebuie sa stii ce tip de rana este ceea ce ai tu acolo, daca esti sigur ca este cicatrice atunci ok, dar daca este o ciperca de ex?