| giulia283 a întrebat:

Hei,salut! Cam de 2 saptamâni îmi cade părul rău de tot de fiecare dată când dau cu mână prin par scot vreo 5-6 fire si nu sunt nici stresată.
Ştiţi remedii sau tratamente bune?!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Intreaba la farmacie

| pisciutza19 a răspuns:

Tunde-l asa se va regenera.