| andraxs a întrebat:

Hei. Simt ca am ceva tare la sani si daca apas mai tare ma doare.
E normal?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Posibil sa fie un ganglion inflamat. Mergi la medic sa afli natura inflamatiei lor si sa obtii un tratament adecvat.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cati ani ai ca sa iti putem da un rapsuns.in functie de ani durerile de sani reprezinta ceva, au o cauza.

| andraxs explică (pentru anonim_4396):

| anonim_4396 a răspuns (pentru andraxs):

Nu este grav.La baieti li se formeaza ca si la fete sfarcurile.Inatai doare unul apoi si celalat, dupa un timp trece. Sa eviti ca cineva sa te prinda de sfarc pentru ca e foarte dureros. Posibil ca acum sa iasa si ceva lichid transparent din sfarc.O sa treaca dupa ceva timp.

| andraxs explică:

Pai sex n-am facut.
E ceva grav?