| AndreMarie a întrebat:

Hei! Sunt foarte ragusita si am cumparat azi de la farmacie Homeovox, dar n-am inteles un lucru si ii rog pe cei care au luat si ei sa ma ajute: mi s-a spus sa iau cate 2 din ora in ora, in intervalul ala de o ora ai voie sa mananci (nu mese principale, mici gustari gen fructe, dulciuri etc.) si sa bei apa? Si am inteles ca se face pauza in timpul meselor, la cat timp dupa masa se administreaza? Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| AnaBejenaru a răspuns:

Se ia intre mese, deci dupa fiecare masa, chiar si dupa fiecare gustarica, iei medicamentul :*