| Antonia32anto a întrebat:

Hei.
Sunt ingrijorata.
In zona intima mi-au iesit niste bubite(ca alea de herpes)care au puroi in ele, cred.
Adica au ceva alb in ele si ma ustura si mananca in acelasi timp.
Plus ca am si secretii albe dupa urinare si nu numai, ci vad si pe lenjeria intima.
(N-am mai intretinut contacte sexuale de o luna si de igiena nu se pune vorba )
Ce credeti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

La dermatolog intai si dupa la ginecolog sa iti faca niste analize.

| PrintesaGumitaa a răspuns:

E posibil sa fie de la epilat, te iriti. Parul nu are cum sa iasa de sub piele de aia faci cosuletele alea, incearca sa te faci cu un big cu o miscare de sus in jos.