| hailie a întrebat:

Hei TPU.Acum cateva zile,eu si prietenul meu intr-un moment intim ne-am "jucat", pana cand el a ajuns la Fingering.Eu sunt virgina si de aseara am observat ca ma ustura vaginul cand urinez si dupa urinare o buna perioada de timp.Se poate sa ma fi zgariat, sau sa fie vorba de o infectie urinara ori ceva mai grav?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Posibil sa te fi zgariat, fa bai din sezut cu ceai de musetel

| hailie explică (pentru mona):

Am auzit ca e mai bine cu coada soricelului

| mona a răspuns (pentru hailie):

E foarte bun sa il bei ceaiul de coada soricelului dar sa te speli mai bun e cel de musetel

suntserios
| suntserios a răspuns:

Usturimea la urinare inseaamna in general infectie urinara, sau poate o infectie in general al oranului genital. e foarte probabil sa fi luat niste microbi de pe mainile sale daca nu se spalase cum trebuie inainte

| Aeri a răspuns:

Nu mă pricep eu prea bine, dar am infecţie urinară şi nu mă ustură vaginul niciodată.
E posibil să te fi zgâriat.
Ca să fii sigură, mergi la doctor!
Baftă!