Întrebare recomandată | Steffylica a întrebat:

Am 14 ani si imi e cam rusine sa spun dar de o perioada de timp am sfarcurile crapate. Stiti din ce cauza? Nu prea sunt dezvoltata si ma gandeam ca poate sunt inca in crestere dar tot mi se pare ciudat. O sa se faca la loc? Va rog ajutati-ma.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Andreea11andreea a răspuns:

Daca sunt crapate tare atunci trebuie sa mergi la un doctor daca este foarte puțin este normal.