| Schumaher98 a întrebat:

Hei TPU, am folosit Acne Out crema si nu prea m-am spalat pe maini dupa folosire ceea ce scrie clar si pe flacon. Acum am mainile super uscate, se descuameaza si cand le bag in apa mi se incretesc instant destul de rau. Credeti ca i de la crema?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Teo29 a răspuns:

Incearca pe viitor sa te speli pe maini, este sapunul Dove cu albastru inchis, e cel mai bun pentru maini uscate.

Ia-ti si o crema de maini mai buna de la farmacie si ai sa-ti revii, poarta manusi cand e frig afara!

Multa sanatate