| LaurentiuMarian19 a întrebat:

Am fost operat de la 4 ani pentru chist la plamani si de mult timp m-am intrebat daca as putea sa fumez. Stiu ca nu este sanatos dar niste prieteni de ai mei fumeaza de ceva timp si as vrea sa incerc macar odata. Deci as putea sau nu?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Dacă vrei din nou la operație, fumează.

| Goete a răspuns:

Bineinteles ca poti.
Dar este mult mai rapid, mai ieftin si mai putin dureros daca te impusti in cap.

Halal prieteni!