| 2008anonim2008 a întrebat:

Am in plus 2 oase la picioare, la fiecare picior cate unul in partea de jos. Ideea e ca mi-au provocat dureri iar medicul ortoped a spus ca se pot scoate, dar problema mea este urmatoarea: eu cat timp nu voi mai putea merge dupa? Avand in vedere ca ambele picioare trebuiesc operate. Cei care au avut operatii la picioare de genul poate imi pot raspunde.
Funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| zSanta a răspuns:

Ce fel de boala ai? Osgodd-schlater? sau nu stim despre ce operatie e vorba.

| 2008anonim2008 explică (pentru zSanta):

Medicul a spus ca nu este o boala ci niste oase in plus pe care nu toti oamenii le au. Oase care daca provoaca dureri pot fii scoase.