| Elenat89 a întrebat:

Hei tpu.Am o foarte mare problema,de ceva timp mă confrunt cu dificultate in concentrare și memorie.Îmi e foarte greu sa fiu atenta și sa mă pot concentra.Uit, permanent.Mă simt obosita oricât dorm și mă doare groaznic capul.Ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Vântulalb a răspuns:

Sa mergi la medic.
Ceva nu e normal, dar nu putem sti ce anume. Medicul de familie iti va recomanda niste analize si, in functie de rezultate, te va trimite la un specialist. Dar, nu mai amana. Mergi acum. In perioada asta sunt fonduri si poti face analizele gratis.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la medic, sau încearcă sa iei niște pastile numite Bilobil (sunt pentru memorie)