| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare,cum as putea sa scap de cearcăne? Daca nu exista o soluție, macar ceva remedii? Am nevoie de răspunsuri cat mai repede.Dau funda, mersi!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Somn la 22-23, hidratare, creme pentru conturul ochilor si poti incerca si smecheriile naturiste cu felii de catravete si parca si cu pliculete de ceai daca nu ma insel.

1 răspuns:
| Yuoia a răspuns:

Odihna. Somn de noapte de cel putin 10 ore.