| giorgyana99 a întrebat:

Hei TpU! Am o problema: azidimineata mi-au aparut pe ten niste bubite, sunt multe si sunt pe toata fata nu sunt de la o crema sau cv de gen pentru ca nu fol asa ceva nu ma mananca si nici nu ma ustura. Stie cineva care ar putea fii cauza si ce sa fac sa dispara?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Annytssa a răspuns:

1.pubertatea si 2. pojar sau varsat. depinde cum sunt bubitele :3

| giorgyana99 explică (pentru Annytssa):

Pai 1 nu sunt cosuri si 2 am avut cand eram mica si pojar si varsat tongue poti sa imi dai alte diagnostice?

| Annytssa a răspuns (pentru giorgyana99):

Pot fi si enzeme din cauza vantului

| giorgyana99 explică (pentru Annytssa):

Pana ai raspuns au si trecutlaughinglaughing
se pare k a fost o alergie de la peste
am fost la doctor si mi-a dat un unguent si un sirop

| Annytssa a răspuns (pentru giorgyana99):

E bine ca a trecutwinking