| 8623 a întrebat:

Astazi am tinut fecalele vreo 6 ore.Acum am diaree rau.Credeti ca am facut colon iritabil?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, doar un scaun moale!

8 răspunsuri:
| Betty12345678 a răspuns:

Depinde.Ai si alte simptome pe langa diaree? Cum ar fi stare de rau, oboseala, dureri de spate.In mod normal daca diareea persista trebuie sa mergi la medic.

| 8623 explică (pentru Betty12345678):

Pai am si varsat toata noaptea

| Betty12345678 a răspuns (pentru 8623):

Mergi la doctor, cel mai bine

| Violleta2022 a răspuns (pentru 8623):

Inseamna ca ai facut o indigestie!
Si apoi, cum dumenzeu te-ai tinut 6 ore?
Ai fost inchisa in pod? ca sunt toalete peste tot in oras, acasa, la scoala, la colt de strada unde-i o crasma, restaurant... oriunde!

| 8623 explică (pentru Violleta2022):

Si afecteaza ceva in corp?

| 8623 explică (pentru 8623):

Cel putin daca tii des?

| 8623 explică (pentru 8623):

Mai ales daca tii des!

| 8623 explică (pentru Violleta2022):

Este periculos?