| Roxana_1758 a întrebat:

Hei TPU...care aveti cartea aia cu "Scape de cosuri in 3 zile" http://www.scapa-de-cosuri.eu/[PS: acesta este link-ul].

Daca il are cineva as vrea si eu sa stiu ce zice...plsssssss.vreau si eu o fata curata

Heeelllppp meeeeeeee:):):):)

DAUU FUNDIIITTAAAAAAA MMAAREEEEEEEE:d

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| mnopqr a răspuns:

Draga Roxana_1758 te asigur ca nu exista "ceva" care sa te scape(in totalitate de cosuri) in 3 zile! Acestea sunt site-uri care vand produse care unora li se par extraordinare. Adica e ceva sa scapi de cosuri in 3 zile, dar ar fi bine sa fie si adevarat ce spune reclama, insa nu e!