| Pe_Viata_Anonim_1994 a întrebat:

Hei TPU.Ce diete bune stiti? Ma intereseaza sa vad rezultate vizibile in maxim 3 saptamani fara a face sport.Chiar nu am timp de sport, nu ma intelegeti gresit.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Inainte de fiecare fel de mancare bei un pahar mare cu apa (eventual si cu putina lamaie).
Sa reduci dulciurile, grasimile si produsele din faina cat de mult.
Mananca varza murata, sfecla rosie si mere cat mai multe.

| Sn4k3 a răspuns:

Fara multe grasimi si carbohidrati simpli. Cam asta e tot in principiu, cauta pe net daca vrei alte informatii.

| alina2k18 a răspuns:

Keto, Dukan, low carb, disociata.
Toate dau rezultate daca sunt tinute corect.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Nu exista diete bune, nu ai timp de sport = stai grasa.

| ngllllll a răspuns:

10 flotari in fiecare seara, in 3 minutewinking

| Tovarasul a răspuns:

Evita zaharul, fainoasele... mananca mai putin si mananca abia dupa 5-6 h dupa ce te-ai trezit in perioada asta de 6 h nu ai voie nimic ce este calorie. Poti sa bei cafea fara zahar, ceai negru si apa atat. Dupa ce trec orele poti sa mananci ce vrei tu doar ca mai putin decat mancai inainte.