| alii98 a întrebat:

Hei TPU, ce ORL exista prin Ploiesti pentru a putea merge, am 14 ani si am ceva in urechi,cred ca un dop,care s-a format posibil dupa ce am racit urat o data de nu mai auzeam bine,si de atunci simt ca imping ceva cu betisorul cand ma curat,dar nu ma doare foarte rau,e inainte de partea aia unde e un fel de perete care te doare, scuzati-ma dar nu mai stiu bine anatomia urechii happy

Dau funda, nu e urgent

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MadalinG99 a răspuns:

Salut, prima vizita trebuie sa o faci la medicul de familie. De la medicul de familie daca va fi cazul vei primi o trimitere catre un ORL.

| alii98 explică (pentru MadalinG99):

Ok,mersi

| MadalinG99 a răspuns (pentru alii98):

Cu placere!