| AntonioAndrei1234 a întrebat:

Cum pot scapa de o cicatrice? O colega si-a bagat unghiile deasupra mainii mele. Nu in palma, deasupra si mi-a ramas semn.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Aia numești tu cicatrice?! laughing
Așteaptă 2-3 zile și nici o sa se mai vadă.

| AntonioAndrei1234 explică (pentru Catrice):

Au trecut doua saptamani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este foarte grav, puteai sa mori.
Insa daca n-ai murit in primele 2 minute, ai scapat. Majoritatea mor de la asa ceva.
cum sa-ti faca cicatrice cu unghia? laughing) tu cred ca n-ai cazut nici o data cu capu de asfalt sau sa cazi in genunchi de pe bicicleta, sau mai stiu eu, ca sa stii ce inseamna o cicatrice laughing

| AntonioAndrei1234 explică (pentru anonim_4396):

Au trecut deja doua saptamani.

| 0k8 a răspuns:

Ori se vindeca ori ramai cu ea toata viata

| ZarzavatAmbalat a răspuns:

Pai cred ca a fost o leoaica si a vrut sa tio linga