| anonim_4396 a întrebat:

De 3-4 zile imi amorteste piciorul stang (in partea de sus) si incepe sa ma doara. Uneori durerea e suportabila, alteori nu.Si nu ma doare incontinuu, ci seara (inainte sa ma culc) si de cateva ori ziua. Si de ieri a inceput sa ma doara si in partea de jos a abdomenului, mai mult in partea stanga.As putea avea apendicita? Stiu ca este in partea dreapta, dar chiar nu am idee. Ce credeti ca ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Porcusorul a răspuns:

Nu e apendicita. Probabil ti-e inflamat cartilajul de la sold. Incearca putin repaus combinat cu unguente ca Voltaren sau Sindolor. In cateva zile ar trebui sa vezi imbunatatiri.

1 răspuns: