| Clirty a întrebat:

Hei TPU de cateva zile am o durere in spatele gatului putin mai sus de zona cervicala in partea stanga unde simt niste oase ale capului. Mereu cand stau in picioare incepe sa ma doara iar cand ma pun cu capul pe o perna se linisteste durerea. Ce poate fi multumesc?
P.S. Pana acum dormeam pe 2 perni.
Este ceva grav. Funda. Mu

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Poate fi si de la o simpla raceala.