| PamfleticaTotHellenne a întrebat:

Hei tpu.De cateva zile simt dureri intre capul pieptului si buric. Durerile nu apar mereu,cateva secunde/minute si dupa dispar, nu sunt puternice...simt intepaturi.Mananc putin si deja simt ca nu mai pot si inainte mancam mai mult.
Ce poate fi? Daca durerile apar si in zilele urmatoare o sa merg la doctor...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| DudyyGreen a răspuns:

Ala este stomacul. Sincer nu stiu ce poate fi. nu stiu ce ai mancat, ce ai facut, deci nu pot sa-ti dau un diagnostic. Parerea mea : Consulta-ti medicul :d. Sanatatea e mai imporatanta decat orice!

2 răspunsuri:
| Awesoman a răspuns:

Exact asa am patit si eu cand am avut hepatita, chiar daca hepatita nu are legatura cu stomacul, ci cu ficatul. In fine, nu stiu care e problema ta, dar iti sugerez sa te duci la un doctor! happy

| PetreGabriel a răspuns:

In capu pieptului cand respiri adanc sau si asa pe o perioada de 4-5 sec. daca ai 17-18 ani e normal te-ai fortat fii calm o sa-ti treaca intro saptamana doua funda? asa am patin si eu