| anonim_4396 a întrebat:

Hei tpu.de curand am inceput sa practic tae-bo uitandu-ma la clipuri pe youtube.problema este ca uneori, la unele pozitii trag parturi cu. vaginul.este ceva in neregula cu mine?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| znstr a răspuns:

Nu ai de ce sa te ingrijorezi, e ceva normal mai ales atunci cand faci sport, miscare solicitanta. Pe net daca stai sa cauti, se numesc "vanturi vaginale" (cei care se uita la intrebarea asta la caterinca, pot sa rada, e problema voastra), si se formeaza atunci cand .....intra aer! E simplu si logic. Chestia asta se poate intampla si atunci cand faci sex, deci pregateste-te psihic pentru asta, ca atunci nu o sa stai pe TPU sa ne intrebi de ce scoti sunete in pat. Pa pa! :d

6 răspunsuri:
| znstr a răspuns:

Desi multi o sa rada, mai ales daca se uita la intrebarea ta la caterinca, se numesc "vanturi vaginale", si se intampla atunci cand faci sex, fie miscare. Intra aerul, iar apoi cand iese, iese si sunetul respectiv care uneori poate fi deranjant, jenant, etc. laughing Nu ai nicio boala, nici nu o sa mori. Stai linistita, e foarte bine ca te-ai gandit sa practici tae-bo.

| znstr a răspuns (pentru znstr):

Scuze ca am postat de 2x. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

laughing

| Flaviucu a răspuns:

Asa e sanatos smug

| Taiby a răspuns:

Imi aduce aminte de un serial din South Park problema ta laughing...si da e ceva normal...

| Nick_Robert_1995 a răspuns:

Eşti pe moarte.