| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU, ieri batea vantul insa nu mi-am luat un fes in cap pentru ca nu batea foarte tare si cand am ajuns acasa aveam urechea dreapta infundata si inca nu mi s-a desfundat este posibil sa fi prins curent? si daca e asa o sa mi se desfunde? astept sfaturi cine stie sa ma ajute happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| JessieXD a răspuns:

Asa am patit si eu azi thinking
Si ma durea si foarte rau.
Mi-am bagat o tigara in ureche, sa treaca curentu, am luat un nurofen si mi-a trecut.happy

| Karamba a răspuns:

Cred ca ai prins curent stai acasa la caldura, Si i-a niste medicamente.Bea un coldrex cald te vei simti mai bine, ai grija ca pe vremea asta trebuie sa i-ei neaparat caciula cu tine si sa te imbraci gros.

Bafta!

| Rebecca123 a răspuns (pentru Karamba):

Dar nu sunt racita am doar urechea infundata si nu stiu daca am prins curent sau pur si simplu mi s-a infundat si trebuie sa ma duc la orl

| Karamba a răspuns (pentru Rebecca123):

Daca pana maine tot simti ca ai urechea infundata, iti recomand atunci sa mergi la doctor cred ca iti va prescrie niste picaturi de urechi ai grija repet sa iti ie-i caciula mereu cu tine.