| anonimanonimanonima a întrebat:

In penultima zi de menstruatie am facut-o, in ultima zi dupa ce mi-a trecut am facut-o iarasi(protejat in ambele cazuri), imediat dupa sangele a inceput sa curga din nou. De ce? Dau funda sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AnnaaaMaria a răspuns:

Când noi credem că ne-a trecut menstruația, sânge mai rămâne care nu este eliminat și va fi eliminat treptat, iar dacă ai făcut-o, ai „dat peste el" și de aceea a început să curgă