| anonim_4396 a întrebat:

In ultimul timp nu stiu ce e cu mine parca e altcineva in corpul meu, parca visez cand sunt treaz si mi-e somn cam mereu. Eu ma culc si putin mai tarziu. Dar la cealalta faza chiar nu stiu ce am.
Ce sa fie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Depinde si ce consumi. Starea de somnolenta este si de la ficatul obosit.

| LuluOneMillion a răspuns:

Inseamna ca esti in crestere. Dormi ca sa cresti mare.

| Psycho777 a răspuns:

Probabil lipsa de somn isi face simtita prezenta. Si eu sunt ca un soarece (dorm tarziu, ma trezesc devreme) si ma mai sunt asa. Schimba-ti programul de somn si se va rezolva mai mult ca sigur. Succes

| Anaandreea11 a răspuns:

Go to the church

| Gabriel_Mario_1987 a răspuns:

Mi s-e intampla si mie nu este nimeni in corpul tau Doar cresti esti in crestere Doar nu mai bea suc/energizante/apa minerala doar apa normala trebuie sa mananci legume:Morcovi/Rosii Si fructe:Mere/Portocale/Banane/Ananas Sper ca te-am ajutat

| Capone2013 a răspuns:

Du-te tata la biserica... Ceva nu e in regula cu tine, nu te lua dupa astia iti voi raul