| anonim_4396 a întrebat:

Libidou scăzut
Sau
Probleme cu erectia la 18 ani?
Multumesc.
Si ceva sfaturi.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Mers la un medic urolog, pentru consult.

| darrio2007 a răspuns:

Te autoexciti excesiv.

| Simpatic a răspuns:

Nu te uita la filme xxx 1 luna si o sa vezi schimbari in bine.

| Apokales a răspuns:

Lasa laba! Asta a fost in loc de salut laughing.
S-ar putea sa fie si dieta o problema, daca ai o deficienta in alimentatie poate duce la o reducere a apetitului sexual, tii o cura de slabire sau ai schimbat ceva in alimentatie de curand, poate lipsa somnului?
Oricum, nu cred ca se compara hormonii pe care-i ai la 14 ani cu cei de la 18, daca asa se pune problema.

| oz_1736 a răspuns:

Abstinenta totala vreo 30 de zile

| Dana1999 a răspuns:

Poate ai dereglare hormonala.

| Silwian a răspuns:

Las o mai moale cu laba!))