| teoul a întrebat:

Mereu am vrut sa am un corp mai musculos. Din pacate nu reusesc sa ma abtin de la a manca peste masura. Niciodata nu am reusit sa ma abtin sa mananc, dacat pana cand am umplut un gol in stomac pe care il simt mereu. Cum credeti ca ar trebui rezolvata problema?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Tau_Rebelul_1990 a răspuns:

Salut,
Incearca sa ai mai multe mese, dar sa mananci mai putin si mai des.iar daca vrei sa ai un corp musculos..incearca sala.iar ca sa ai arderi de grasimi mai rapide. dupa ora 18:00 incearca sa nu mananci nimic si sa nu bei sucurii.

| teoul explică (pentru Tau_Rebelul_1990):

Mersi, voi incerca ce mi-ai propus!

2 răspunsuri:
| AbelMagic a răspuns:

Fumeaza iarba. O sa ai pofta de mancare foarte mare dar tot o sa slabesti. E ca un medicament magic. Si e si natural.