| Panteraa a întrebat:

Oare de ce nu pot deschide gura bine? Parca ma tine ceva blocat. Ieri am avut putina durere aproape de zona urechii si azi abia am putut manca din cauza nu puteam deschide gura. Am cautat pe net, dar am gasit cauza de la masele extrase, dar eu nu am facut nicio extractie de 6-7 ani

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ai si doua mari avantaje:
1. Nu mananci mult, deci nu te ingrasi
2. Nu vorbesti mult, deci ai mai mult timp sa te gandesti, inainte sa spui ceva.winking

| Teo29 a răspuns:

Buna,

fa-ti un consult ORL la un medic competent, de preferat la privat ca este igiena mai buna.

Multa sanatate!

( Poate fi o otita asa ca nu amana sa vina Craciunul sa te programezi!)

| gothicbat a răspuns:

Mergi la dentist.

| Panteraa explică (pentru gothicbat):

Dar nu am nicio problema la dinti. Simt discomfort in zona de langa ureche

| gothicbat a răspuns (pentru Panteraa):

Ok, dar mergi la un control ca să afli problema.