| abigail28 a întrebat:

Stie cineva ce as putea sa folosesc ca sa nu mai tramspir la picioare? Chiar si când sunt fara ciorapi eu tot udă sunt la picioare...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Du-te la farmacie, gasesti o gramada de produse.
Eu folosesc Alfor t cu extras de coada soricelului si mi se pare bun.

| MedionTcO a răspuns:

Este din gena fiecarei persoane. Toxinele trebuiesc eliminate, deci pentru sanatatea ta, mai bine nu incerca sa opresti asta.

Răspuns utilizator avertizat
| JoleneSth20 a răspuns:

Eu folosesc un spray pentru picioare antiperspirant.
Ţi-l recomand pe cel de la Oriflame - Feet Up Advanced 24H. Are recenzii bune pe site + că poţi verifica asta.
Absoarbe umezeala datorită talcului din compoziţie și menţine confortul.

| xFlo a răspuns:

Hei! Poti folosi pudra de talc pentru transpiratia la picioare, pentru mirosul neplacut eu folosesc deodorant (din acela de subrat)