| Tyrus a întrebat:

Sunt băiat și am observat azi ca am gen paranteze, adica sunt mai "crăcănat" crying
Din ce cauza credeți ca s-a întâmplat asta? Și cum pot remedia situația? sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Denisya a răspuns:

Vai Tyrus, sincer eu ca fata iti spun ca toți băieții care i vad sunt 'cracanati'si făceam glume cu fetele ca băieții cracanati cum spui tu sunt asa ca fac sex multlaughingsigur nu este asa. uitate in jurul tau si ai sa vezi mulți asa.cauza eu nu o stiu numa asa ca întrebi pe cineva care este ca tine. pupici

| Tyrus explică (pentru Denisya):

Hm. Nu-s foarte depărtate... Gândesc că-i fiindcă mai fac unele exerciții fizice ori ca am pierdut în greutate
Mie azi mi-a spus o amica și de aceea am întrebat... Încă aștept răspunsuri ☺