| blackbone1776 a întrebat:

Hei TPU (vreau raspunsuri aici, nicidecum sa fiu trimis la doctor, pentru ca de aia am intrebat aici, pentru a mi se raspunde aici).

Imi pierd erectia foarte rapid, am problema asta chiar daca sunt excitat, am si momente in care dureaza cateva minute, maxim doua, apoi se pierde! Am avut o perioada in care ma masturbam des si foloseam si materiale video destul de des.

Ce pot sa fac sa imi revin in el mai scurt timp?
Orice sfaturi sunt bine primite

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"vreau raspunsuri aici, nici decum sa fiu trimis la doctor"

dacă ții la tine si la sănătatea celui mic, lasă tu sfaturile de la cizmari și adresează-te specialiștilor

| Catrice a răspuns:

Stai să-ți prescriu o rețeta...a, stai, nu sunt medic sad

| Frank51 a răspuns:

Abstinență, maxim o dată pe săptămână să te masturbezi sau sex.

| DaniTDCI a răspuns:

Du-te la doctor, noi nu suntem medici, ce dracu.

| Mirel4412 a răspuns:

Fai un cerc cu lama pe penis, asa invoci un spirit, nu mai stiu cum se numeste.
Daca vrei raspunsuri, uite raspuns

| Laurentiu_Barbu_1985 a răspuns:

De ce aștepți o rezolvare aici pe site la o problemă pe care o poate rezolva doar un medic?

| Eibogu a răspuns:

Bună,se vede ca masturbezi prea mult și de la acesta ai așa probleme, lasă un timp si dacă nu revii la normal consulta un medic, o să îți dea tratament depinde deja câti ani ai

| CroitorașulCelViteaz777 a răspuns:

Ascultă / citește cartea aia... 'Your brain on po_n... the new science of addiction' și 'The power of habit' - le găsești pe to.
Întreabă în stânga-dreapta care știu apicultori de recoltează apilarnil. Apoi asociază excitația cu întreagul corp al femeii, începând de sus. Tentat să intri pe vreun site po_no? -> Bagă zece flotări de fiecare dată.

| ILuuka a răspuns:

Daca faci laba prea mult poti sa-ti pierzi erectiile la un moment dat, eu zic sa faci o pauza de la laba un timp.

| xenia1082 a răspuns:

Salut)tot ce pot spune sa nu te masturbezi un timp)și dacă nu revii la normal mergi la medic o sa îți dea tratament si o sa fie totul ok