| MickeyEs a întrebat:

Hei, TPU! Vreau să-mi pun pierce în limbă însă nu ştiu dacă e chiar ok. Pentru cei care au sau care cunosc cazuri. Se poate întâmpla ceva rău? Am mai citit pe internet, m-am documentat, dar sunt indecis. Nu sunt lucruri concrete. Ce sfaturi îmi daţi? Mulţumesc. Dau fundă. happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Cristiann25 a răspuns:

Poate sa iti paralizeze limba, sa iti pierzi gustul(este alt termen mai exact da imi sta pe limba acum) asa ca nu te sfatuiesc sa-ti risti sanatatea pentru o porcarie, pentru un metal! Nu sunt deloc "comunist" dar crede-ma ca sanatatea e mai presus de orice! Si eu acum cativa ani mi-am pus cercei na ca un moft si acum nici macar nu-mi mai plac, nu ii mai port! Mult succes! Funda?

4 răspunsuri:
| Cristiann25 a răspuns:

Iti multumesc pentru funda si iti multumesc mult ca m-ai ascultat! Ma bucur cand vad ca mai sunt si oameni cu capul pe umeri care isi pot pune sanatatea pe primul loc si nu trebuie sa faca unele lucruri care nu ii fac cu nimic mai speciali!

| MickeyEs explică (pentru Cristiann25):

Mulţumesc şi eu de sfat. happy

| WeedGotMeCrazy a răspuns:

Am doua colege de clasa, cele mai bune prietene si si-au dat pierce in limba in acelasi moment, una il are si poate vorbi cu el, alta la scos pentru ca o durea si nu putea sa pronunte anumite cuvinte. Deci depinde de la o persoana la alta

| KENNKOV a răspuns:

Nu e ok