| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Trebuie să-mi vina menstruatia zilele astea dar nu ma doare burta în schimb ma dor sfarcurile la atingere. Este una dintre simptomele premenstruale?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
11 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu tu erai aia de vroiai sa dai pe la medicina ceva?
Ce rahat de medic o sa fii daca nu poti ajuta lumea cu problemele medicale?

| Ava1231 a răspuns (pentru suntserios):

Nu, greșești, ma confunzi
Pai m-am saturat de astea, toata ziua pe TPU cu ciclul lor... sunt enervante
Atata de importante se cred cu ciclul lor

| suntserios a răspuns (pentru Ava1231):

Nu nu, nu te confund

"în 10 Septembrie | Ava1231 a răspuns:
Eu de exemplu incep anul 1 la facultatea de stomatologie si inca am cateva carii. "

Viitor medic cu empatie ZERO pentru nevoile fizice si medicale.
Viitor medic cu zero incredere in vaccin si medicina.
Bv

| Ava1231 a răspuns (pentru suntserios):

Pai astea cu ciclul lor sunt numai mofturi

| suntserios a răspuns (pentru Ava1231):

Sunte fete care nu au de la cine sa invete.
Nu sunt mofturi.

| Ava1231 a răspuns (pentru suntserios):

Si le inveti tu pe TPU? laughing
Daca o problema e serioasa, clar n are de ce sa fie pusa aici.

| anonim_4396 explică (pentru Ava1231):

,,Pai astea cu ciclul lor sunt numai mofturi"
Ca sa nu mai mentionez faptul ca nici nu ai habar cum sa formezi o propozitie coerenta, consideri ca a tine la corpul si sanatatea ta este,, scarbos" si este un,, moft".
Tu esti scarboasa.
Punct

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Da.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu ma scarbesti pe mine cu raspunsul acesta.
Du-te si rezolva-ti singur frustrarile.

,, Nu mai scârbiți lumea"
Daca pe tine te scarbeste un sange din vagin, atunci e clar ca nu ai mai mult de 11 ani.

,, rezolvați-vă singură problemele".
Da.
Ai cumva cancer?
Rezolva-l singur
Ai orice problema legata de corpul tau in rezolvarea careia nu ai NICIO competenta?
Rezolv-o singur.
Ai cumva o teava de reparat, pe care nu sti sa o repari?
Repar-o singur.
Ai cumva o haina de cusut, dar nu sti sa cosi?
Coase-o singur!

Sa nu ai copii, sa ii faci sa creada ca corpul LOR e scarbos si sa le fie rusine sa vorbeasca despre problemele lor, care sa se agraveaza in timp.

Oamenii ca TINE sunt motivul pentru care ajung baietii adolescenti in spital cu cancer testicular in ultim stadiu sau torsiune tetsticulara care sa duca la ambutare.
Ca le e rusine sa ceara ajutor si sfaturi din timp.
Din cauza celor ca TINE, care cred ca e o rusine sa tii la corpul si la sanatatea ta.
Mi e scarba de cei ca TINE, nu de un sange din vagin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De penisul tau nu iti e scarba, de vaginul altcuiva da.
De problemele tale nu iti e scarba, de ale altora da.
De sangele rezultat din CRIME si VIOLURI nu iti e scarba, de un sange care iese NATURAL si FIZIOLOGIC din MAMA ta si va iesi si din FIICA ta, da.

Tu esti scarbos.
Si cu asta am zis tot.

| morfeo a răspuns:

Nu le mai citi daca te deranjeaza. E o intrebare normala pentru categoria asta