| stefcineva a întrebat:

Hei, vreau o parere de la cineva necunoscut... Daca vreau sa imi fac un piercing sub limba ce as putea sa folosesc ca anestezic? Am auzit la cineva ca as putea folosi gheata, sa o tin sub limba pana imi amorteste si dupa sa imi fac gaura cu branula. Are idee cineva si cat te doare, adica durata durerii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Prezidentul a răspuns:

Iti recomand sa te duci la un salon de tatoo, care are specialisti.
Poti folosii substante de la farmacie - intreaba ce foloseste un dentist. Bafta.