| Andrei30305 a întrebat:

Hei! Vreau sa dau la academia de politie si am o intrebare legata de contravizita medicala:
Am citit baremul medical dar nu sunt sigur daca sunt apt dpdv medical deoarece am disjunctie sternoclaviculara pe partea stanga adica am putin clavicula iesita din stern si se vede la exterior. Tin sa mentionez ca am mers la ortoped si mi s-a spus ca nu am nimic atat timp cat nu ma doare si nu imi creeaza probleme deloc si nu se poate remedia doar daca se va desprinde de tot si dupa trebuie sa ma operez dar nu este cazul.
Astept pareri!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Raizing a răspuns:

La Academia de politie -este nevoie de foarte mult efort -Fizic- ma indoiesc ca ai face fata...

| Andrei30305 explică (pentru Raizing):

Eu am intrebat altceva laughing

| Raizing a răspuns (pentru Andrei30305):

Nu-i un secret -in ziua de azi exista un cuvant -Magic- Spaga sau Pile! Poti trece oricelove struck daca vrei cu tot inadinsul -sa intri in academie/oriundehappy