| Gumitzza5 a întrebat:

Am o problema cu parul meu de ceva vreme..Am parul foarte des si lung problema e ca imi cade in cantitati destul de mari ..Desi ziua il tin in coc, las fire de par oriunde as merge ..Atunci cand il spal se infunda ca naiba scurgerea de la par, atunci cand il pieptan pierd mai mult de un pumn de fire de par dese ..Ma sperie nu stiu ce sa fac.

Atunci cand il desfac nu mai zic cat par imi cade in maini si pe mot sad sau atunci cand il fac cu placa imi cade mult mult de tot, am renutat de 1 luna sa-l mai fac cu placa tocmai din aceasta cauza.

Sfaturi ceva? Dau fundita.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| kakolukia a răspuns:

Inca nu am incercat produsul dar o voi face in curand. Si mie imi cade parul iar pentru verisorul meu acest produs a functionat. http://axi-s.blogspot.ro/2014/08/va-cade-parul.html

| A000000000 a răspuns:

Foloseste un sampon de baza de ulei de argan..Este foarte bun

| mada888 a răspuns:

Renunta definitiv la placa si eu iti recomand samponul din lapte de capra de la Beauty Farm (nu miroase deloc urat si il poti gasi la plafar) sunt m-ai multe categorii eu iti recomand pentru INTARIREA si cresterea parului in cazul acesta poti sa il mai tunzi.Multa bafta! happy