| Annis a întrebat:

Heii...Cine ma ajuta ..va rog ..Cum as-i putea sa slabesc pana in toamna vreo 10-15kg

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Max234 a răspuns:

Pai ca sa slabesti incearca sa mananci 2 sau 3 mese pe zi si sa elimini gustarile dintre mese, sa bei 2-3 litri de apa pe zi si sa faci mult sport. Sper ca te-am ajutat? Funda?

9 răspunsuri:
| ZvT a răspuns:

Eu am auzit că dacă faci sport slăbeşti. Dar nu cred asta, sunt atâţia care practică sumo şi tot nu au slăbit. Trebuie să apreciezi ceea ce dumnzeu îţi dă, chiar şi cele 20 de kg de şuncă în plus.

| deeaaaa a răspuns:

Nu stiu cat de sanatos sa slabesti atatea kg intr-un timp atat de scurt.Incepe prin a tine o dieta(mergi la un nutritionist, sa-ti faca una personalizata)+mergi la aerobic+ incearca si niste masaje profesioniste care sa te ajute sa mai pierzi din cm.Succes!

| DushulRece a răspuns:

Aveti 10000 de intrebari de genul asta cu tot felul de grasi care vor sa slabeasca... cauta in arhiva si o sa gasesti 100 de retete, nu mai puneti mereu intrebarea asta

| Annis explică (pentru DushulRece):

Nu sunt grasa...dar vreau sa ajung la 30 de kg
am 40...39 cam asa

| Făraş a răspuns (pentru Annis):

O.o si cati ani ai?

| Xandr a răspuns:

Am auzit ca pentru a slabi trebuie sa mananci des si putin, si evident foarte mult sport

| Taiger547 a răspuns:

Trebu sa te imbraci mai gros si sa fugi celputin 20-30min pe zi

| Adee_Gabrielito_1998 a răspuns:

Daca tai un picior te ajuta?

| Arihanna a răspuns:

Mult sport, fara mancare grasa si nu manca nimic dupa ora 6.