| anonim_4396 a întrebat:

Heii TPU.
Am momente cand nu pot respira, simt ca nu primesc suficient aer si ca solutie casc + imi bate inima tare.+ ca mai am o problema, am polipi.
Am sa ma duc la medic, adica am programare pentru polipi. dar nu si pentru aceasta problema.
Deci, ce ar putea fi? sad.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Eu cred ca de la polipi ti se intampla toate astea

| Latinmoon a răspuns:

Ii ceri trimitere la ORL acolo se va uita in nas, urechi si gat.
Good luck! :* love struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună!
De la polipi ai toate aceste simptome, te duci şi ţi scoţi.
Te pup!

| Ioanaasdfghjkl a răspuns:

Nu cred că vei găsi pe TPU răspunsul, sau poate da. Dar cel mai bine este să consulți medicul, totuși, se poate și de la polipi să ai aceste probleme c:

| Latinmoon a răspuns (pentru Ioanaasdfghjkl):

Ea este ingrijorata si este normal sa intrebe!

| Ioanaasdfghjkl a răspuns (pentru Latinmoon):

Păi da, dar probabil nu pe TPU va găsi răspunsul, de-aia i-am zis să meargă la doctor și îi va spune acolo sigur ce are!